Uluslararası / Dünya Kupası, Kadınlar, Eleme Turu  İlk YarıSonuçDurum
22:00Norveçİngiltere - - Başlamadı
01:30Trinidad TobagoGuyana0 - 0 1 - 1Bitti
04:00PanamaABD0 - 0 0 - 1Bitti
17:30MadagaskarBurundi - - Başlamadı
20:00SenegalCezayir - - Başlamadı
23:00KenyaTanzanya - - Başlamadı
Uluslararası Kulüpler / UEFA Avrupa Ligi, Ön Eleme Turu  İlk YarıSonuçDurum
20:30Barry Town United FCCliftonville FC - - Başlamadı
20:30NiederkornCardiff Metropolitan Üniversitesi FC - - Başlamadı
21:00KlaksvikSP Tre Fiori - - Başlamadı
21:00Sant JuliaEuropa FC - - Başlamadı
21:45Ballymena United FCRunavik - - Başlamadı
21:45FC PriştineST Joseph's FC - - Başlamadı
21:45LA FioritaUE Engordany - - Başlamadı
13:00FC KhimkiFC Shinnik Yaroslavl - - Başlamadı
15:00FC Spartak-2 MoskovaFK Dolgoprudny - - Başlamadı
16:30FC Viitorul ConstantaFK Csikszereda Miercurea Ciuc - - Başlamadı
17:00FC Fastav ZlinFC Lokomotiv Moskova - - Başlamadı
17:00Rubin KazanFK Mordoviya Saransk - - Başlamadı
18:00FC Chertanovo MoskovaFK Volga Ulyanovsk - - Başlamadı
18:00Legia Varşova1 FK Pribram - - Başlamadı
18:00Vidi FCFC Banik Ostrava - - Başlamadı
18:30Chayka PeschanokopskoyeChernomorets Novorossijsk - - Başlamadı
18:30KF ŞkendijaMSK Zilina - - Başlamadı
19:00Cracovia KrakowDinamo Zagreb - - Başlamadı
19:00CSKA SofyaFerençvaroş TC - - Başlamadı
19:00ErfurtGiessen 1927 - - Başlamadı
19:00FC BotosaniLudogorets 1945 Razgrad - - Başlamadı
19:00FC KrasnodarCSKA Moskova - - Başlamadı
19:00Lech PosnanAEK Larnaka - - Başlamadı
19:30Bayern HofZwickau - - Başlamadı
20:00PirmasensWaldhof Mannheim 07 - - Başlamadı
21:00NK Siroki BrijegVelez Mostar - - Başlamadı
21:00Spouwen-MopertingenST. Truidense VV - - Başlamadı
21:00Zug 94FC Lachen/Altendorf - - Başlamadı
21:30Annan AthleticStranraer - - Başlamadı
ABD / ABD MLS  İlk YarıSonuçDurum
02:00New England RevolutionPhiladelphia Union1 - 0 1 - 1Bitti
02:30Montreal ImpactPortland Timbers1 - 0 2 - 1Bitti
03:00Dc UnitedOrlando City SC1 - 0 1 - 0Bitti
03:00Toronto FCAtlanta United FC2 - 2 3 - 2Bitti
04:00FC DallasV. Whitecaps0 - 0 2 - 2Bitti
05:30S. J. EarthquakesHouston Dynamo1 - 0 2 - 0Bitti
02:00Indy ElevenBirmingham Legion FC2 - 0 3 - 0Bitti
02:00Ottawa Fury FCCharleston Battery1 - 1 3 - 2Bitti
03:00Nashville SCNew York Red Bulls II2 - 1 2 - 1Yarıda Kaldı
03:30San Antonio FCEl Paso Locomotive FC0 - 0 0 - 0Bitti
05:00Portland Timbers IIReno 1868 FC1 - 0 1 - 2Bitti
Gürcistan / Gürcistan Ulusal Ligi  İlk YarıSonuçDurum
17:00Sioni BolnisiDinamo Tiflis - - Başlamadı
20:00FC RustvaiWit Georgia - - Başlamadı
Uluslararası Genç / U21 Avrupa Şampiyonası, Eleme Turu  İlk YarıSonuçDurum
19:00AlmanyaRomanya - - Başlamadı
22:00İspanyaFransa - - Başlamadı